Digital Marketing

Google Ads

Google Ads (dawniej Google Adwords) to rozwiązanie reklamowe online do promocji Twoich produktów lub usług:

  • w wyszukiwarce Google
  • na Youtube
  • w aplikacjach i witrynach.

Google Ads dzięki różnorodnym formatom reklam oraz dostępnym funkcjom pozwala dostosować kampanię do różnych celów biznesowych, takich jak:

  • zwiększenie liczby wizyt w Twoim sklepie
  • uzyskanie połączeń telefonicznych
  • przyciągnięcie odwiedzających do Twojej witryny
  • promowanie aplikacji.

Jak współpracujemy z naszymi Klientami?

1

Audyt

Jeśli już prowadzisz działania w Google Ads, na początku współpracy przeprowadzimy audyt, aby w pełni wykorzystać dane historyczne i poprawić performance kampanii.

2

Struktury kont Google Ads

Odpowiednia segmentacja działań pozwala lepiej wykorzystać maksymalnie potencjał narzędzia oraz szybko reagować na zmiany w wyszukiwarce i w sieci reklamowej, dzięki czemu osiągniemy lepsze wyniki, ponosząc niższe koszty.

3

Holistyczna strategia dopasowana do Twojego biznesu

Zaimplementujemy kampanie w wyszukiwarce, zakupach Google, na Youtube oraz w sieci reklamowej. Aby w pełni oszacować, które reklamy mają największy wpływ w osiągnięciu Twojego celu biznesowego, zaimportujemy model atrybucji oparty o dane.

4

Integracja danych

Wszystkie działania, jakie prowadzisz, promując swoją markę, są ważne. Dlatego przeprowadzimy integrację danych offline oraz online, co pozwoli nam zrozumieć, które działania mają najlepszą skuteczność, a co za tym idzie pozwoli efektywniej zarządzać budżetem reklamowym.

5

Skrypty oraz narzędzia autorskie

W zależności od Twoich potrzeb zaimportujemy skrypty na konto optymalizujące efektywność kampanii oraz zapewniające lepszą kontrolę prowadzonych działań.

6

Raportowanie

Zaproponujemy autorskie dashboardy pozwalające w czasie rzeczywistym raportować dane z kampanii Google Ads, z innych systemów reklamowych oraz danych CRM.

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę?

Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij maila na:

Biuro w Polsce:

kontakt@digitalsharks.pllub zadzwoń:+48 798 820 377

Biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich:

contact@digitalsharks.aelub zadzwoń:+971 52 574 0459