Kampanie wizerunkowe

Audyt

Przeprowadzimy audyty Twoich działań marketingowych i zarekomendujemy zmiany, które poprawią efektywność Twoich kampanii. Zweryfikujemy poprawność zbierania danych oraz zaproponujemy niezbędne zmiany.

Analityka

Budując świadomość marki, musimy wiedzieć, jak nasze działania marketingowe wpływają na znaczenie marki na rynku. Musimy stawiać sobie cele i mierzyć stopień ich realizacji. Metod badania świadomości marki jest wiele. Możemy sprawdzać, jak nasza marka jest rozpoznawalna na tle konkurencji, jak zmienia się sprzedaż, jakie skojarzenia wzbudza czy jak jest postrzegana przez grupę docelową. Nasi specjaliści pomogą Ci postawić odpowiednie pytania, przygotować narzędzia do odpowiedzi na nie, skonfigurują stronę Twojej marki i działania marketingowe tak, aby dostarczała jak najwięcej informacji o klientach i działaniach marketingowych.

Digital Marketin

Oferujemy pełną strategię marketingową, której celem jest zbudowanie świadomości marki przy jednoczesnym pomiarze działań. Dobierzemy kanały tak, aby spełnić Twoje cele biznesowe.

Automatyzacja

Pomagamy zautomatyzować procesy przetwarzania danych, produkcji raportów, generowania i zarządzania kampaniami, procesowania zamówień i innych. Optymalizujemy procesy i przygotowujemy rozwiązania pozwalające zmniejszyć nakład pracy manualnej. Nasz zespół programistów posiada szeroki zakres umiejętności pozwalajacych zredukować najbardziej wymagające zadania i wyeliminować te, które w całości można przekazać automatom. Nasze rozwiązanie było wielokrotnie nagradzane. Prezentowaliśmy je również na takich wydarzeniach, jak Google CEE Agency Summit 2021.

Web Design i Kreacja

Dobra kreacja jest bardzo ważnym elementem kampanii reklamowej na każdym etapie ścieżki zakupowej Twoich klientów. Często jest pierwszym punktem styku nowych użytkowników z Twoim brandem czy ofertą, dlatego też ważne jest, aby była zapamiętywalna i docierała do właściwych odbiorców. Oferujemy pełną strategię kreatywną. Przygotowujemy dedykowane kreacje statyczne oraz w pełni dynamiczne kreacje wyświetlające spersonalizowane informacje pod kątem użytkownika odwiedzającego Twoją stronę.

Raportowanie

Kontrola danych o statusie naszej Firmy jest niezbędna do jej funkcjonowania i planowania przyszłych działań. Łatwa kontrola realizacji naszych planów i założeń, sprawdzanie aktualnego statusu procesów przebiegających w naszej Firmie czy analiza stanu przedsiębiorstwa pomagają podejmować właściwe decyzje. Dlatego posiadamy szereg rozwiązań pozwalających kontrolować naszą działalność. Przygotowujemy dashboardy, które szybko pozwalają sprawdzić status realizacji naszych celów. Wykonujemy automaty przygotowujące raporty cykliczne dostarczane na czas i z właściwym zakresem danych dla poszczególnych pracowników czy działów. Pomagamy też przygotować raporty doraźne, gdy w pilnym trybie potrzebujesz odpowiedzieć na pytanie, na które wprost nie znajdziesz odpowiedzi, samodzielnie analizując dane.

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę?

Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij maila na:

Biuro w Polsce:

kontakt@digitalsharks.pllub zadzwoń:+48 798 820 377

Biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich:

contact@digitalsharks.aelub zadzwoń:+971 52 574 0459