Rozwiązania dla e-commerce

Audyt

Przeprowadzimy audyty Twoich działań marketingowych i zarekomendujemy zmiany, które poprawią efektywność Twoich kampanii. Zweryfikujemy poprawność zbierania danych oraz zaproponujemy niezbędne korekty.

Analityka

W Digitalsharks planujemy i realizujemy kampanie E-commerce, łącząc ekspercką wiedzę analityczną z praktycznym doświadczeniem w zakupie mediów. Integrując dane z kampanii Google Ads, kampanie w mediach społecznościowych, afiliacje, mailingi i reklamę display, jesteśmy w stanie zmaksymalizować zwrot kosztów inwestycji. Holistyczne podejście do działań marketingowych pozwala na lepsze zrozumienie, co działa w media mixie, daje możliwość szybkiego przesunięcia budżetów z kampanii z niskim efektem na kampanię z wysokim ROAS. Zyskujemy wiedzę, którzy odbiorcy przynoszą nam najlepsze rezultaty. Wreszcie mamy możliwość estymacji przychodów przy relokacji budżetu z jednego kanału do drugiego.

Wdrożenia dla e-commerce

Oferujemy dedykowane wdrożenia dla e-commerce:

  • przygotowanie feedów produktowych, które skutecznie pozwolą Ci sprzedawać w Google, na Facebooku, Ceneo
  • przygotowanie narzędzi do zarządzania feedem produktowym, abyś mógł swobodnie dostosowywać go pod swoje cele biznesowe
  • zaawansowane wdrożenia analityczne, enhanced commerce, implementacje datayaler
  • opracowanie własnej porównywarki cen CSS
  • kontrola procesów zarządzania magazynem i planowania zakupów.

Automatyzacja

Pomagamy zautomatyzować procesy przetwarzania danych, produkcji raportów, generowania i zarządzania kampaniami, procesowania zamówień i innych. Optymalizujemy procesy i przygotowujemy rozwiązania pozwalające zmniejszyć nakład pracy manualnej. Nasz zespół programistów posiada szeroki zakres umiejętności pozwalajacych zredukować najbardziej wymagające zadania i wyeliminować te, które w całości można przekazać automatom. Nasze rozwiązanie było wielokrotnie nagradzane. Prezentowaliśmy je również na takich wydarzeniach, jak Google CEE Agency Summit 2021.

Digital marketing

Twoi Klienci są wyjątkowi, dlatego kanały, którymi się z nimi komunikujesz, też takie muszą być. Zaplanujemy i dobierzemy media, aby spełnić Twoje cele biznesowe. Dobieramy kanały, aby skutecznie docierać z właściwym komunikatem do Twoich klientów na każdym etapie ścieżki zakupowej.

Web design i kreacja

Dobra kreacja jest bardzo ważnym elementem kampanii reklamowej na każdym etapie ścieżki zakupowej Twoich klientów. Często jest pierwszym punktem styku nowych użytkowników z Twoim brandem czy produktem, dlatego też ważne jest, aby była zapamiętywalna i docierała do właściwych odbiorców. Kolejnym istotnym elementem jest personalizacja, Twoim celem jest przecież wysoki ROAS. Oferujemy pełną strategię kreatywną. Przygotowujemy dedykowane kreacje statyczne oraz w pełni dynamiczne kreacje wyświetlające spersonalizowane informacje pod kątem użytkownika odwiedzającego Twoją stronę.

Raportowanie

Kontrola danych o statusie naszej Firmy jest niezbędna do jej funkcjonowania i planowania przyszłych działań. Łatwa kontrola realizacji naszych planów i założeń, sprawdzanie aktualnego statusu procesów przebiegających w naszej Firmie czy analiza stanu przedsiębiorstwa pomagają podejmować właściwe decyzje. Dlatego posiadamy szereg rozwiązań pozwalających kontrolować naszą działalność. Przygotowujemy dashboardy, które szybko pozwalają sprawdzić status realizacji naszych celów. Wykonujemy automaty przygotowujące raporty cykliczne dostarczane na czas i z właściwym zakresem danych dla poszczególnych pracowników czy działów. Pomagamy też przygotować raporty doraźne, gdy w pilnym trybie potrzebujesz odpowiedzieć na pytanie, na które wprost nie znajdziesz odpowiedzi, samodzielnie analizując dane.

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę?

Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij maila na:

Biuro w Polsce:

kontakt@digitalsharks.pllub zadzwoń:+48 798 820 377

Biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich:

contact@digitalsharks.aelub zadzwoń:+971 52 574 0459