Digital Marketing

Search Ads 360

Search Ads 360 (wcześniej znane jako DoubleClick Search) jest częścią Google Marketing Platform.

Search Ads 360:

  • pomaga skutecznie zarządzać największymi kampaniami marketingowymi w wielu wyszukiwarkach i kanałach mediowych. Nawet mając kilka kont Google Ads przypisanych do Twojego biznesu, możesz tworzyć strategię i zarządzać nią z jednej platformy, dzięki czemu uzyskujesz holistyczny obraz wszystkich swoich działań marketingowych w wyszukiwarce.
  • umożliwia skuteczniejsze zarządzanie stawkami, już z poziomu słowa kluczowego
  • optymalizuje kampanie pod dane offline i pod własne założenia. Nie chcesz optymalizować kampanii po prostu pod zakup lub wypełnienie leada? Wiesz, że mikrokonwersje miały duży wpływ na efekt końcowy? Możesz optymalizować kampanie pod stworzone przez siebie formuły.
  • pozwala automatycznie tworzyć kampanie. Łącząc konto z Google Merchant Center możesz tworzyć automatyczne kampanie w wyszukiwarce na podstawie Twojego feedu. W zależności od Twoich stanów magazynowych słowa kluczowe, grupy reklam, kampanie wstrzymują się lub aktywują.

Jak współpracujemy z naszymi Klientami?

1

Audyt

Nawet najlepsze strategie i narzędzia nie będą dobrze funkcjonować bez dobrze zaprojektowanych struktur w Google Ads. Dlatego na początku działań przeprowadzamy audyt dotychczasowych działań marketingowych, aby lepiej poznać biznes Klienta oraz jego KPI.

2

Pomiar i analiza

Pomożemy we wdrożeniu kodów floodlight, aby zebrać jeszcze więcej danych potrzebnych do zwiększenia efektywności Twoich kampanii.

3

Strategia

Zarekomendujemy najlepsze rozwiązania, strategie ustalania stawek, aby osiągnąć KPI zgodne z celami biznesowymi.

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę?

Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij maila na:

Biuro w Polsce:

kontakt@digitalsharks.pllub zadzwoń:+48 798 820 377

Biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich:

contact@digitalsharks.aelub zadzwoń:+971 52 574 0459